Jeżeli masz pytanie napisz do nas

CON-COIL

cena brutto
498.15 zł
cena netto
405.00 zł

Zastosowanie:

  • Czyszczenie, rozjaśnianie, nabłyszczanie
  • Skraplacze lamelowe, elektroniczne filtry powietrza, powierzchnie aluminiowe, miedziane oraz mosiężne

Opis produktu:

Pianowy, kwasowy środek czyszczący i rozjaśniający do skraplaczy lamelowych chłodzonych powietrzem, a także do innych powierzchni aluminiowych, miedzianych oraz mosiężnych. Doskonale nadaje się do mycia elektrofiltrów, które przy czyszczeniu tradycyjnym (strumieniem cieczy pod ciśnieniem) łatwo mogą ulec uszkodzeniu.

 

Powierzchniowo aktywna piana dokładnie penetruje przestrzenie pomiędzy lamelami. Rozdrabnia wszelkie zanieczyszczenia, ograniczające przedmuch powietrza, jakie gromadzą się na urządzeniach zamontowanych na zewnątrz pomieszczeń i umożliwia spłukanie ich wodą. Con-Coil szybko i efektywnie usuwa brud, resztki owadów, trawę, puch topoli i inne pyłki roślinne, sierść, pióra a także nalot tlenkowy nawet z najbardziej niedostępnych miejsc. Rozjaśnia i nabłyszcza czyszczone powierzchnie. W czasie krótszym niż 5 minut pozostawia je całkowicie czyste, jasne i lśniące a przy tym pozbawione warstwy izolacji cieplnej - poprawiając tym samym wydajność wymiennika i korzystnie wpływając na bezawaryjność pracy i czas eksploatacji całego układu.

 

Con-Coil przeznaczony jest do mycia niskociśnieniowego, w postaci koncentratu lub w rozcieńczeniu, co sprawia że jest ekonomiczny w użyciu.

 

Przy stosowaniu zgodnie z instrukcją nie powoduje żadnych uszkodzeń czyszczonych powierzchni i może być bezpiecznie używany na aluminium oraz miedzi. Nie może być stosowany do mycia parowaczy i elementów klimatyzacji bytowej.

 

Con-Coil przeznaczony jest do mycia niskociśnieniowego. Dostępny jest w postaci koncentratu (3,8 l).

Zapewniamy klientom płatność poprzez usługę Przelewy24.

Zwroty zakupionych w sklepie towarów realizowane są zgodnie z Regulaminem.